Mechanika
i budowa maszyn

Optymalizacja efektywności

Strzałka w dół.

Bezpieczeństwo, Terminowość, Profesjonalizm

Wspieramy działy techniczne przy przeglądach i remontach maszyn oraz urządzeń produkcyjnych. Relokujemy maszyny, spawamy i regenerujemy elementy mechaniczne. Zajmujemy się również renowacją wysłużonych maszyn produkcyjnych.

Wsparcie działów technicznych

Oferujemy wyspecjalizowane wsparcie działów technicznych podczas przeglądów i remontów maszyn, skupiając się na utrzymaniu sprzętu w doskonałej kondycji. Dzięki doświadczonym technikom i zastosowaniu najnowocześniejszych metod, gwarantujemy sprawną realizację prac naprawczych, minimalizując jednocześnie przestoje produkcyjne.

Projekty i realizacja konstrukcji

Tworzymy innowacyjne projekty, a nasza doświadczona ekipa inżynierów sprawia, że te wizje stają się solidnymi, funkcjonalnymi oraz bezpiecznymi konstrukcjami spełniającymi najwyższe standardy branżowe.

Usługi spawalnicze

Posiadamy doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu konstrukcji stalowych oraz opracowywaniu i optymalizowaniu procesów spawalniczych. Świadczymy usługi z zakresu spawania manualnego metodami MIG/MAG, TIG i MMA oraz programowania robotów ABB, Yaskawa, Kuka i integrację z osprzętem spawalniczym. Posiadane uprawnienia pozwalają nam wykonywać połączenia spawane stali konstrukcyjnych niskostopowych i drobnoziarnistych oraz stali odpornych na korozję. Dodatkowym atutem naszego zespołu jest ponad 10 letnie doświadczenie w uruchomieniach i optymalizacji zrobotyzowanych i zautomatyzowanych procesów spajania w branży automotive. Doświadczenie obejmuje zrobotyzowane procesy łączenia: MAG, MAG CMT, Spawania Laserowego, zgrzewania oporowego punktowego i garbowego, klejenia.

Relokacja maszyn i urządzeń

Współpracując z nami, klienci nie tylko zyskują gwarancję bezpiecznej relokacji, ale także minimalizują przestoje produkcyjne. Nasze doświadczenie pozwala skrócić czas przestojów do niezbędnego minimum, umożliwiając szybki powrót do pełnej wydajności.

Renowacja i regeneracja maszyn

Jesteśmy w tym ekspertami. Przywracamy maszynom drugie życie, podnosimy ich trwałość, eliminując zużycie i przywracając im pełną wydajność.