Szkolenia
i warsztaty

Dzielimy się wiedzą

Strzałka w dół.

Wspieramy Rozwój Kadry Pracowniczej

Jesteśmy grupą specjalistów i dzielimy się naszą wiedzą z Wami podczas szkoleń i praktycznych warsztatów dostosowanych do potrzeb przemysłu. Nasze szkolenia nie tylko dostarczają teoretycznej wiedzy, lecz także umożliwiają praktyczne zastosowanie umiejętności w miejscu pracy, co przekłada się na realne i natychmiastowe efekty.

Lean Management

5S, TPM, SMED, VSM - Współpracując z nami, klienci otrzymują nie tylko szkolenia, lecz także wsparcie we wdrożeniu Lean Management na każdym etapie. Nasze podejście skoncentrowane na praktyce i indywidualnych potrzebach sprawia, że Lean staje się nie tylko filozofią, ale realnym narzędziem prowadzącym do doskonałości operacyjnej.

Inteligentne Utrzymanie Ruchu

To klucz do efektywnego i samodzielnego zarządzania stanowiskiem przez operatora. Dzięki temu programowi edukacyjnemu, operatorzy uzyskują niezbędną wiedzę i umiejętności, które pozwalają na szybką identyfikację, diagnostykę i optymalizację pracy maszyn, eliminując potencjalne awarie.

Sterowniki PLC

Opanowanie programowania sterowników PLC to kluczowa umiejętność w dzisiejszym przemyśle. Dzięki temu szkoleniu uczestnicy zdobywają głęboką wiedzę teoretyczną i praktyczną, umożliwiającą efektywne zarządzanie sterownikami.

Robotyka

Nie tylko dostarczamy szkolenia, ale także wspieramy klientów w wykorzystaniu potencjału robotyzacji do zwiększenia wydajności, redukcji kosztów i podniesienia konkurencyjności na rynku przemysłowym.